کندو
header
header

عقد قرارداد و شروع همکاری با شرکت همراه اول

حوزه پوشش خدمات ارزش افزوده شرکت فناوری اطلاعات کندو کامل شد. آغاز همکاری شرکت فناوری اطلاعات کندو با شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه اول) پس از گذشت بیش از 15 ماه از همکاری شرکت فناوری اطلاعات کندو با شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل، این شرکت موفق به انعقاد قرارداد با شرکت همراه اول، دیگر اپراتور بزرگ کشور گردید. این همکاری به واسطه شرکت همکاران راهپویان همتا با نام تجاری”همراه vas” که یکی از 4 شرکت اگریگیتور همراه اول می باشد صورت می‌پذیرد. شرکت کندو نقش تأمین کننده محتوا (CP) را در این همکاریها بر عهده دارد. با انعقاد این قرارداد، شرکت کندو، دامنه فعالیت خود را کامل نموده و قادر خواهد بود سرویس‌های ارزش افزوده خود را به مشترکین دو اپراتور بزرگ کشور عرضه نماید.

94/10/14

اهدای جوایز برندگان بازی و سرگرمی پیامکی شرکت کندو

با انجام قرعه کشی 6 دوره از بازی و سرگرمی پیامکی شرکت کندو (ویترین ایرانسل)، مراسم اهدای جوایز برندگان در تاریخ 2/2/94 برگزار گردید و به تعداد 24 نفر از برندگان بازی و سرگرمی جوایز نفیسی به شرح زیر اهدا شد: - 3 دستگاه خودرو تیبا SX - 7 عدد گوشی iPhone 6 (16 GB) - 6 سکه تمام بهار آزادی - 8 عدد تبلت (Samsung Galaxy Tab 3 Lite)

94/2/3

از هر ۲ ایرانی یک نفر گوشی هوشمند دارد

عضو هیات عامل سازمان فناوری اطلاعات با بیان اینکه امروز در کشور از هر ۲ نفر حداقل یک نفر گوشی هوشمند در اختیار دارد، گفت: برآورد می‌شود شمار کاربران گوشی‌های هوشمند تا پایان امسال به ۴۰ میلیون برسد. خسرو سلجوقی با تاکید بر لزوم توسعه پهنای باند با ارائه محتوای مناسب به‌دلیل فراگیر شدن موبایل باندپهن در کشور اظهار کرد: لازم است دولت در مقوله تولید محتوا از بخش خصوصی حمایت کند و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات این سیاست را به‌خوبی اجرایی خواهد کرد. وی با بیان اینکه با رشد استفاده از موبایل هوشمند، دولت همراه جایگزین دولت الکترونیک می‌شود، گفت: امروز در کشور از هر دو نفر حداقل یک نفر گوشی هوشمند در اختیار دارد و بسیاری از خدمات دولتی را می‌توان در قالب تلفن همراه ارائه کرد. سلجوقی ادامه داد: رسیدن آمار ۲ میلیون گوشی هوشمند در سال ۹۲ به ۲۰ میلیون گوشی در سال ۹۳ نشان‌دهنده فراهم شدن ابزار دولت موبایل است و پیش‌بینی می‌شود این عدد در سال ۹۴ به ۴۰ میلیون گوشی هوشمند در کشور برسد. براین اساس اگر محتوا تولید شود کارآفرینی و اشتغال نیز ایجاد می‌شود؛ چرا که در سال گذشته در بخش تولید محتوا و نرم‌افزار حدود ۲۵ تا ۳۰ هزار شغل ایجاد شده است.

94/2/26 منبع: دنیای اقتصاد

اپلیکیشن اخبار اینترنت و موبایل رونمایی شد

همزمان با روز جهانی ارتباطات، از اپلیکیشن موبایل «فناورانه» برای اطلاع‌رسانی در مورد اخبار حوزه اینترنت، تلفن همراه و فناوری اطلاعات رونمایی شد. اپلیکیشن «فناورانه» در چند بخش مجزا و با کارکرد انتشار انواع متفاوت اخبار فعالیت می‌کند و تاکید اصلی آن اخبار حوزه ICT درکشور است. این برنامه اخبار حوزه اینترنت، تلفن همراه و فناوری اطلاعات و همچنین پربیننده‌ترین اخبار روز کشور و بیشترین جست‌وجو در حوزه خبر توسط کاربران را لحظه به لحظه به روز کرده و منتشر می‌کند. این نرم‌افزار کاربردی ویژه موبایل شامل سه بخش جدیدترین اخبار حوزه ICT، «دیگران چه می‌خوانند» و «پربیننده‌ترین اخبار» است.اپلیکیشن «فناورانه» توسط وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات راه‌اندازی شده که همزمان با روز جهانی ارتباطات ۲۷ اردیبهشت توسط محمود واعظی وزیر ارتباطات رونمایی شد. این نرم‌افزار که با حجم 7/3 مگابایت برای کاربران سیستم‌عامل اندروید طراحی شده را می‌توانید از لینک http://cafebazaar.ir/app/ir.gov.ict.news/?l=fa دانلود کنید.

94/2/29 منبع: خبرگزاری مهر